nagrobki-wroclaw.pl

Pod tym adresem internetowym (nagrobki-wroclaw.pl) możemy za DARMO przygotować dla CIEBIE stronę, która zdobędzie Ci klientów.

Często zadawane pytania

1. Jakie domeny można wydzierżawić?

Dzierżawione w Headway serwisy są dostępne pod tak zwanymi domenami generycznymi, czyli takimi, które są złożone ze słów kluczy, najczęściej wpisywanych przez internautów szukających usług lokalnych, paznokcie Szczecin, biuro rachunkowe Wrocław. Takie domeny dużo łatwiej zapamiętać, a serwisy z takimi nazwami są łatwiejsze w optymalizacji pod wyszukiwarki.


2. Nie znalazłem adresu dla siebie? Co możecie dla mnie zrobić?

Powiedz nam, czym się zajmujesz, a znajdziemy zapewne stosowną domenę, zawierającą najważniejsze słowa kluczowe. Po prostu skontaktuj się z nami!


3. Mam już stronę swojej firmy, po co mi kolejna witryna online?

W Internecie od przybytku głowa nie boli, pod warunkiem, że wszystko robione jest z rozsądkiem. Dlatego polecamy posiadanie dwóch, nawet więcej serwisów WWW.


4. Ile kosztuje przedłużenie adresu?

We współpracy z nami takie formalności nie istnieją! Klient uiszcza tylko co miesiąc abonament za serwis, w którym zawiera się również przedłużenie domeny, hostingu i innych spraw, którymi nie musisz się martwić. Żadnych innych opłat rocznych, żadnych innych formalności na głowie. Jedynie miesięczny czynsz.


5. Jak piszecie treści dla serwisów klientów?

najistotniejszym elementem strony internetowej są jej teksty, a dokładnie ich struktura i język. By zatem opracować treści, musimy mieć jak najwięcej informacji o Twojej usługach. Tylko w taki sposób wynajdziemy punkty, które zaintrygują potencjalnych czytelników. Służy nam do tego wypełniona przez Ciebie ankieta. Resztą zajmiemy się sami: tworzymy treści, by były interesujące dla czytelników, ale i realizowały wymogi dopadowania strony w wyszukiwarce interenetowej. Zapewniamy treści dopasowane do stylu Twojej działalności, walory marketingowe i wysoką jakość językową.


6. Skąd pochodzą wykorzystane na serwisach fotografie?

Wykorzystujemy ilustracje z największych internetowych banków zdjęć. Naturalnie możesz przesłać nam swoje ilustracje, o ile masz do nich pełne prawa autorskie, oraz mają odpowiednią jakość.


7. Co mogę przerobić w zaprojektowanym dla mnie serwisie internetowym?

Oddajemy klientowi wykonaną przez nas stronę WWW z prośbą o potwierdzenie odbioru. Masz 10 dni roboczych na przekazanie wszelkich poprawek. Za darmo poprawimy serwis.


8. Do kogo jest propozycja?

Obsługujemy głównie (ale nie tylko) małe i bardzo małe firmy działające na określonym obszarze geograficznym (np. miasto). Bardzo znaczącą grupę naszych odbiorców stanowią także lekarze. To właśnie takie przedsiębiorstwa zazwyczaj potrzebują pomocy w internecie, gdyż nie stać ich na zatrudnienie specjalisty.


9. Czy klient zawsze musi korzystać z domeny Headway?

Zleceniodawca może zaproponować własny swojej strony, jaki my zarejestrujemy lub przejmiemy. Headway zawsze musi być abonentem nazwy serwisu.


10. Czy mogę ustawić inny adres na wynajmowany serwis?

Tak, jest to możliwe. Na pewno wyjaśnimy, jak to sprawnie wykonać.


11. Kto jest autorem treści na serwisach?

Za stworzenie tekstów na strony internetowe dla naszych klientów odpowiada profesjonalna redakcja, złożona z copywriterów – to specjaliści od pisania przekazów reklamowych z przeznaczeniem do Internetu.


12. W jaki sposób zgłaszać aktualizacje na stronie?

Gdy tylko potrzebujesz poprawki na stronie WWW, wyślij zgłoszenie do swojego opiekuna klienta lub po prostu na ogólny adres mail: kontakt@headway.pl.


Wiele firm jest już z nami!